- blah

Já vím, že nejsi rád, ale nejde zapomenout, jak při každém slově přivíráš víčka, prosím, vyslyš moji zpověď, už jsme starý na psaníčka.

11. listopadu 2012 v 1:10 | Lola
o za idiota jí v jednu ráno brambůrky s wasabi příchutí?? ehm.. já... :D a strašně to štípe až v nose :D

Není ještě příliš pozdě na to abych si šla pustit Bones, že ne? Já ještě neměla neměla čas si pustit tu novou epizodu. I když mi to příjde docela zvláštní, když třeba ve čtvrtek nemám vůbec školu.. strašně rychle tam ten čas letí.
Když už jsem u té školy.. proč nemůžou být i lidi z oboru stejně tak milí jako ti, co potkávám na tělocviku? Možná to bylo zatím štěstí, ale pokaždé jsem do dvojice vyšla s někým strašně fajn [ťuk na dřevo]. Posledně jsem dokonce vylezla nejvýš, co se mi zatím povedlo a myslím, že to bylo hlavně díky mému "partnerovi", který mě povzbuzoval a radil mi. Docela jsem se bála, že když budu ve dvojici s někým zkušenějším, aby to nebral, že ho já začátečník brzdím nebo to dělám špatně nebo tak něco. Ale zdálo se, že s tím neměl problém ;-) Právě spíš s takovýma lidma bych se ráda vídala víc jak jednou za týden a je škoda, že to tak není..

Za skoro víc jak rok jsem nezažila lepší večer. Jsem z toho strašně nadšená ještě teď! :D :)) Ve čtvrtek jsme byly s kámoškama na koncertě. Hodina dopředu stačila k tomu, abysme chytli docela slušného fleka nedaleko pódia a i když jsme tam všichni byli jako sardinky, určitě to stálo za to ;-) Klus je podle mě jediný český zpěvák, který se opravdu ne že jenom dá poslouchat, ale je to radost ho poslochat. Smysluplné texty + hravost s češtinou (u čehož vám zase jednou dojde, jak je hezká) + kytara + vtip + velmi dobrý hlas + pohodovost a naživo dokonce komunikace s publikem. Zapomněla jsem na něco? Snad ne. Celé vystoupení skvěle doplňoval Jirka Kučerovský, který s Tomášem tvoří už naprosto sehrané duo a hraje perfektně hraje na kytaru. Na koncert jsme si přitáhli transparenty se sloganem a ke všemu překvapení z toho účinkující měli větší radost než my samotné :D Nechci, aby z tohohle byl zase nekonečný článek, takže se už jenom krátce zmíním o autogramiádě. Čekali jsme tam snad hodinu, lidi byli nervní až hrůza! Nakonec se nám tam nějak všem třem podařilo prorvat. Kluci byli neskutečně milí a u focení a podepisování si s námi normálně povídali a moc děkovali, za nápad s transparentem, dokonce si nás vyfotili :D Na plakát jsem dostala podpis s věnováním a to se mě Tomáš zeptal, jestli se mi tam může podepsat se zdrobnělinou mého jména :D To bylo vážně milé :) A i to trsátko, o které jsme sloganem prosili jsme dostali :D Takže AWESOME!!! :D Je hezké, že má nejen dobré písničky a je úspěšný ale pořád je i tak pohodový, vstřícný a milý :)
4x za článek slovo 'milý' :D když mě příjde, že to slovo to tak nejlíp vystihuje :))

No nic Kosti nechám na zítra a jdu spát! :D
Dobrou..

What's up?

15. října 2012 v 0:50 | Lola
Nechce se mi spát a tak vymýšlím blbosti. Kdybych radši psala ty eseje do školy, které se mi začínají kupit. Ale to se mi zase nechce. Měla bych se probudit a uvědomit si, že už vážně prázdniny skončily.. achjo..

A zítra zase do školy (čímž mi přibyde další esej! jo! já se z toho po....tentuju ;-)) Mám pocit, že ten týden, co jsem tam vždycky strašně rychle uteče. A to toho vážně nemám až tolik. Až na super nabitou mou velmi oblíbenou lichou středu! A to jsem ještě minule spala tak tři hodiny (nikdy víc nikam takhle nejdu, když mám ráno na půl osmou!!! ani kdyby mi zlaté prase slibovali! :D) a měla domluvenou schůzku. Rande? upřímně nevím, co to bylo. Spíš takové posezení, protože s tam tím slovem a významem nechci mít nic společného. Ty jeho zvláštní úsměšky, kdy si řeknete "Jako cože, proč?!!" kdy si připadáte, že mu připadáte jako blb a pak poplácání po rameni na rozloučenou? Oh, hochu tak to by fakt nešlo.. Nebo je to tím, že už je to teď prostě jiné? Že už o to nestojím, co já vím. Ale jo dobře na druhou stranu to zas až tak katastrofální nebylo. Moc pánů, co chodí do divadla neznám. Tohle bylo plus.

A ano jsem opakovací osel. But I really like this style. And the scene! Takže díky Vallerii a promiň, že ti kradu nápad ;-)

black&white

16. srpna 2012 v 16:07 | Lola
K překopání menu se asi nedostanu (to se mi až moc nechce) ale změnu vzhledu to chtělo. Nechtěla jsem sem strkat zase "Lovce" protože ti tu byli už tolikrát a já bych se na ně dokázala koukat, to jako zas né že né :D Ale pro teď jsem objevila jednu hezkou fotku s Neilem, díky které vznikl tenhle jednoduchý černobílý design ;) To lano mělo původně vést i přes stránku, ale ani za nic mi to nešlo nastavit, tak jsem to nechala jenom tak..

Nicméně těch deset dní, co jsem byla pryč uběhlo jako voda a ano foťák se mi do ruky dostal. Dokonce jsem ho opatrovala většinu času jenom já :D S počasím to dopadlo skvěle, pršelo asi jenom dvakrát a to ještě v noci. Jen teda pro jednou nám to zkazilo táborák, ale co se dá dělat. Už nikdy více na takové akce bez auta! Když pak jenom dvě hodiny trvá cesta na nákup na kole a přijedete do vesnice, kde, jak mi sama jedna místní paní řekla "tady chcípl pes", nic není, tak to je prostě radost :D A o to větší, když se někomu něco stane a co teď? Naštěstí jsme se obešly bez vážnějších úrazů :) Přemýšlím, o co víc bych se s váma měla ještě podělit, protože když toho napíšu víc, tak si budete myslet, že jsem divná :D Asi jo, ale na druhou stranu je to prostě dobrodružství a o tom to je ;) Ne, už vás radši nebudu strašit dalšími podrobnostmi... :D ;)

Jenom na otočku :D

28. července 2012 v 12:33 | Lola
Odjíždím sice až v pondělí, ale je toho tolik, takže článek na rozloučenou píšu radši už teď ;-)
Až neuvěřitelně se to letos zkomplikovalo, takže jen doufám, že se nikomu nic nestane a zvládnem to i v tam malém počtu. O čem, že to melu? :D Tábor. A ano už několikátým rokem nejsem účastník, ale organizátor a je s tím práce a zařizování, čím dál víc. Též doufám, že nám bude přát počasí, protože takové jak je do teď to teda né! Tohle že má být léto? No tak..

Možná, MOŽNÁ se mi podaří i fotit (se zatím boužel jenom vypůjčeným foťákem), ale kdyby se mi čirou náhodou něco povedlo, tak bych se třeba i ráda tady nějkým tím fotem pochlubila :D Uvidím, jak se se mnou bude foťák kamarádit :)

Taky bych ještě mohla napsat něco na téma škola, protože z toho začínám mít hlavu na prasknutí (a já myslela, že budu mít chvilku klid..). Kamoška se mi sice nabídla, že mi s tím pomůže - ona je tak natěšená na to, že budem spolu bydlet v jednom městě a už plánuje, kam musíme všude zajít :D Chhrlí na mě vždycky tolik informací, o kterých nic nevím a měla bych, že zůstanu koukat s otevřenou pusou :D No tohle jak dopadne... :D

Tak se mějte hezky, pěkné prázdniny a já už zase běžím, dodělat ještě nějaké věci :)

faster than my bullet.

28. června 2012 v 21:22 | Lola
Pokaždé, pokaždé když otevřu nějakou stránku, tak zavadím o tu stupidní reklamu!! Proč???????? :-/

No ale.. trochu změna, co? Chtěla jsem něco, co by vypadalo letně :) A k mému udivu mi to netrvalo ani dlouho vytvořit. Ona už ta fotka sama osobě je skvělá a Michaela je skvělá, tak jak jinak to mohlo dopadnout :D Vůbec netuším, jak to vypadá pro ty, kdo nemají širokoúhlý monitor jako já.. zasahuje ten obrázek moc do textu? Takhle by to mělo správně vypadat..
V menu přibyla nová ikonka, ale to tu rozebírat nebudu.. víc spíš tam. A tím se taky přesouvá ta moje "lovecká" závislost už na zmíněné místo ;) Tady si to nechám spíš na nějaké to povídání (zní to divně? :D) a jiné oblíbené záležitosti. Mimochodem chtělo by to tu celkově "uklidit". Hmm, tak až se mi bude zase chtít tak třeba.. :D

A nyní seriálové okénko. Už mám za sebou Once a líbí se mi to. Taky skoro stihla dokouklat 4. řadu Leverage, na kterou jsem pozapomněla a vlastně nebyl ani čas a upřímně řečeno je to pro mě spíš taková nekomplikovaná sem tam (díky Parkerové) ujetá oddechovka. Navíc na Christiana se taky dobře dívá :D
Dvě řady The Big Bang Theory (já jsem se fakt teď v těch seriálech rozjela :D :D to není dobré..... :D) ale jenom 4. a 5. Já jsem líná si to stáhnout a s dabingem se na to odmítám koukat :D Hmm přemýšlím, co že jsem to ještě viděla taky jsem dosledovala pár starších dílů HIMYM, které mi ještě zbývaly a první díl Game of Thrones. Jde tam poznat to propracování, prostředí a tak celkově, ale stejně to asi nebude nic moc pro mě.. viděla jsem první díl, druhým jsem se proklikala, abych zjistila jestli ten kluk, co spadl umřel nebo ne a asi mi stačilo ;)

Já se jaksi rozepisuju :D a to jsem myslela, že vám jenom něco krátce sdělím :D Nemáte nějaký film na doporučení? Co by stál za to vidět?

Vážně přemýšlím nad tím, že si pořídím nějaký pořádný foťák. A budu fotit. Takže nějaký, co bude fotit skoro sám by byl pro mě ideální :D jen na to sehnat ty finance. Zítra se jdu zeptat na brigádu, tak snad by to mohlo vyjít, protože bych ho potřebovala, co už nejrychlej.

Článek vypadá dlouze tak já už teda radši končím :)
(měla bych se naučit míň používat "to" kruci, já to vím..)

Seriously, what the hell!? I don't know..

28. května 2012 v 0:26 | Lola
Já návrat plánovala už dlouho :D Jen jsem to odkládala kvůli maturitě, abych měla aspoň na to klid. Snad dopadnou dobře i ty písemné. /Prosím!../
Layout je zatím asi provizorní, nevím, uvidíme, splácala jsem to jenom tak narychlo a došlo mi, že už vlastně vůbec za tu dobu neumím s Photoshopem :D ale výsledek se mi nezdá až tak hrozný, ne? ;-)
Původně jsem uvažovala, že tu v tom tak nějak budu pokračovat, jenom přidám vlastní rubriku Supernaturalu, sem tam budu něco přihazovat, protože mě strašně štve, že není žádný pořádně aktualizovaný web s novinkama. Tak si ho udělám v malém tady :) Snad budete rádi(y) :D
Ale hned jak jsem zveřejnila ten článek o 8. sérii a koukám na ten design, jsem dostala nutkání, že by bylo fajn, kdyby ta stránka, která se SPN fakt věnuje, fakt byla, teď bych na to měla i náladu a tak, ale bojím se, jak dlouho by mi to vydrželo a sama bych to postupem času stejně taky nezvládala.. asi.. na blogu o Bones jsem vydržela 4 roky, což podle mě není málo a snažila jsem se o něj starat, jak nejlíp to šlo a možná mi to i trošku chybí.. v šesté a sedmé sérii se v Supernaturalu pohoršili, já vím, ale stejně ten seriál pořád strašně žeru :D
Zatím nic neslibuju, jak často tu bude něco zase přibývat, zapomněla jsem už jak se pracuje s blogem :D navíc, co já vím, jestli mě to zase chytně a bude se mi vážně chtít psát.. tak uvidíme, nechte se překvapit ;) Já se taky nechám :D

Mimochodem sledujete někdo Game of Thrones nebo Once Upon A Time? Nebo obojí? :D Uvažuju, že bych si rozkoukala zase něco nového a kámoška mi právě doporučila GoT a na OUaT jsem tak nějak náhodou narazila a říkám si, že by to nemuselo být špatné.. tak budu ráda za rady a názory, abych si vybrala jeden :D nemusím to zase s těmi seriály přehánět xD

It's the edge of the world..

22. září 2011 v 20:48 | Lola
Hlavně, že jsem se bála, aby jste na mě za ty tři týdny o prázdninách, co jsem byla pryč nezapomněli a teď to spíš vypadá, že jsem já zapomněla na vás... ne určitě nezapomněla :) jen se toho přihodilo a změnilo od té doby tolik, že na blog nebyl ani čas ani nálada.. A kdeže jsem se to skoro ty dva měsíce toulala? Zajímá vás to vůbec? :D ale tak koneckonců je to tu můj blog, tak si sem ti svoje žvásty psát můžu ;-)
23 dní tábora, zcela odtržena od civilizace. Pro někoho se to může zdát až hrůzostrašné nemoct používat nic na elektřinu, pitnou vodu si vozit každý druhý den z nejbližší vesnice, koupat se v potoce, ohřívat a vařit na kamnech, ve kterých si vlastnoručně rozděláte oheň, ale pro mě tyhle dny a týdny patří vždycky k těm nejlepším v roce. Starostí je s tím vždycky až nad hlavu, ale stojí to za to :) Letos jsem dokonce dělala kuchtičku naší pánské polovině tábora. Páni, ty toho sládovali, člověk by se nestačil divit :D Kdybych se měla opravdu rozepsat o tom, co všechno se tam událo, myslím, že by mi nestačila kapacita článku :D Nicméně.. ona jedna zásadní změna nastala právě tam. Můj dosavadní názor na osoby opačného pohlaví, který byl do té doby takový, že na ně kašlu, všichni jsou stejní blbci a i kdyby nevím co stejně by o mě nikdo nestál se nečekaně začíná měnit... teď nechci, aby to znělo jako úryvek z růžové knihovny.. plácám se v tom jako ryba na suchu a pořád jsem tak nějak zmatená.. dva týdny někde chodíte jako strašidlo bez jakéhokoliv líčení, jak se ráno probudíte tak prostě jdete a neřešíte to a on si vás někdo všimne? pro mě doteď nepochopitelné.. :D Nic méně zatím se to drží a je to fakt hezké.. trochu ze strachu musím zaklepat, abych to nezakřikla..:)
Co napsat dál? už teď se MNĚ to nechce znovu číst, abych to prošla, jestli tam nejsou nějaké chyby, takže nebudu trápit ani vás.. možná zase příště ;-)

Takže tohle je tak nějak asi zase můj oficiální návrat. Netuším, jak často se tu bude něco objevovat, jak často se tu já budu objevovat, ale snad jednou za čas něco málo ano. Co říkáte na layout? chtělo by to sice ještě nějaké dodělávky, ale jsem nadšená, že se mi konečně podařilo spojit tyhle dvě věci dohromady :-)

a moje přivítání pro vás by mohla krásně vystihnout tahle animace :D
http://26.media.tumblr.com/tumblr_lowl0bcZBS1qzzto0o1_250.gif

death to normalcy.

14. července 2011 v 19:59 | Lola
Od odpoledne mám v prohlížeči otevřené okno s blogem, ale pořád jsem nebyla schopná dostat se k tomu, abych sem napsala to co chci. Balím, chystám, balím, chystám, chystám, vymýšlím, přemýšlím a zase balím. Zítra odjíždím na 3 týdny pryč. Jsem asi (tak trochu) na hlavu padlá. Snad jsem to nepřepískla a nenaložila si toho na sebe až moc........ Tři týdny? odtržená od civilizace? Teď by se mi hodilo to štěstí, které se mi už dlouhou dobu vyhýbá.. snad nic nezkazím...
Potom budu vyprávět a chci věřit, že jenom samé dobré zážitky.... :-)
Páni.. já toho prošvihnu.. to budu pak týden zase dohánět :D Doufám, že na mě za tu dobu nezapomenete.. :)

So, I’m not the only one compelled to wave back, right? LOL.

He's not stupid, He picked the handsome one.

4. července 2011 v 22:45 | Lola
Dnes jsem tu o něco raději než kdy jindy. Z neznámého důvodu nějak klekla elektřina a počítač se mi nechtěl zapnout. Tohle se nám už jednou stalo, s počítačem bylo amen a spolu s tím i všechny věci v něm uložené. Naštěstí dneska se vzpamatoval :-)

Castiel/Meg, asi tyhle dva začnu shippovat, protože "ta" jejich scéna v 6.10 je neskutečně hot

Non timebo mala, tenhle byl vyráběn v nostalgické náladě.. Kdyby se jim podařilo dostat Jeffreyho zpátky alespoň na jeden díl asi bych se štěstím rozplynula.. :D

Emily/Misha, tohle bych nazvala experimentem, jak ve vybrané dvojici tak i v technikou. Původně to vzniklalo na design, ale v tu chvíli jsem černé měla už dost ;)

You could be a sweet dream or a beautiful nightmare

26. června 2011 v 18:45 | Lola
Dneska v noci se mi zdálo o Mishovi :D Asi vám to nebude připadat tak vtipné jako mě, ale když jsem se probudila, musela jsem se smát :D kde na to chodím..? :D Celé se to odehrávalo u nás ve sklepě. Přišel si k nám koupit rybu a tak jsme ji hledali v mrazáku, když jsem zjistila, že tam není, tak jsem se šla zeptat mamky, kam ji dala a ta mi řekla, že z ní udělala polévku(včera jsme rybí polévku opravdu měli, takže odtud to asi celé taky vzniklo :D jen netuším kudy se tam vloudil ještě ten Misha :D) tak jsem šla zpět za ním mu to říct a celé jsem to na něj vyvalila. Koukal na mě a hned jak jsem to dořekla se začal smát a pak mi došlo, že na něj mluvím česky a on mi asi vůbec nerozumí :D Nakonec z něho vylezlo, že mi vlastně rozumí, protože umí rusky a ruština je podobná češtině (xD) a pak se dělo ještě něco dál. Vím, že jsme si povídali a seděli při tom na podlaze, dokonce bych řekla, že mi i vysvětloval nějaké matematické vzorce nebo co, ale na to už si moc nevzpomínám :D Taky se vám zdají někdy takové blbosti nebo to jenom mně?? :D

1x Bones[Angela], 1x David Boreanaz, 1x Charisma Carpenter, 2x Alona Tal, 1x Leverage, 1x Jared&Jensen [Paley Center 11]A tady ještě přidávám jeden banner. Dělala jsem ho do jedné grafické soutěže, úspěch sice moc
neměl, ale když už jsem se s ním dělala, tak ho dám alespoň sem na blog ;)

read between the lines

23. června 2011 v 17:28 | Lola
čáu. To už je to fakt tak dlouho co jsem nic nenapsala?.. ups. Snad se polepším, i když.. :D Konečně je ve škole po všem a už bude jen líp ;-) Ten rok utekl jak voda a ten příští už jsem ve čtvrťáku? no, ne... Nejstarší ročník na škole? vždyť jsem teprve nedávno přišla do prváku.. :D letos mě naprosto překvapují moje výsledky. V dobrém slova smyslu. Takhle se mi ukončit ročník na střední ještě nikdy nepovedlo, takže jsem nadmíru spokojená.

Mám vám povídat o Německu, jak jsem tam tuhle byla? Řekla bych, že to bylo fajn. Sice německy neumím ani slovo, což byl mírný problém, protože to tam pro mě z nepochopitelného důvodu považovali více méně za samozřejmost a angličtina byla úplně mimo, ale tak přežila jsem to. Rukama a nohama se taky dá domluvit :D Vařili jste někdy večeři pro cca 70 lidí k čemu vám museli stačit pouze tři plynové vařiče, což byla celá kuchyň? a ještě k tomu vepřo-knedlo-zelo? že prý udělejme typické české jídlo.. :D v takovýhle podmínkách, no byla to docela sranda :D knedlíky nechci nejmíň půl roku ani vidět! :D Cestou tam i zpátky jsme se ještě stavili v Praze, která je v noci opravdu krásná. Jen nesnáším cestování přeplňěnými tramvajemi!

Asi jste zaregistrovali nový layout. Po té černé, ze které jsem začínala mít už deprese, protože tu byla pěkně dlouho, je tu něco světlého a rádoby letního ;) Chtěla jsem sice něco jiného (to já chci vždycky), ale nic se mi nedařilo a pak jsem si vzpomněla na tuhle fotku s Jaredem, kterou jsem vždycky chtěla použít. Snad se teda dá ;-) jó a pauza od SPN? cože? jaká?

Bye bye miss american pie

5. června 2011 v 18:54 | Lola
Tak se ozývám dnes a asi zase na delší dobu tu bude ticho. Ve čtvtek odjíždím pryč a pochybuju, že do té doby se na něco ještě zmůžu.. i když nikdy neříkej nikdy, ale moc šancí bych tomu nedávala.. :D Mám toho teď tolik do školy.. grrr kdyby se mi tak strašně moc chtělo, jak strašně moc se mi do toho nechce..

Nutně to tu potřebuje nový layout! nejlépe ve světlých barvách. A nejlépe by se hodila alespoň krátká pauza od Supernaturalu, že? :D

Nové 4 avatary, jediná úplně dokončená grafika, která se dá zveřejnit :-)
2x Beth Riesgraf, 2x Misha Collins

Hot sauce

22. května 2011 v 20:22 | Lola
Docela bych toho měla hodně k povídání, ale nějak se mi dneska nechce psát.. tak jen ve zkratce. V pátek jsme byly s kamarádkou na čtverce Pirátů a i když jsem si od toho nic moc neslibovala musím uznat, že to nebylo vůbec špatné ;-) Celý film jsem díky 3Déčku proslzela, ale docela jsme se nasmály :D Johnny byl jak jinak než perfektní! :)

Dlouhatánsky bych taky teď mohla rozebírat finální díly SPN a Bones. Ale shrnu to do jedné věty: Sakra, jak já nesnáším takovéhle konce!

2x Jared Padalecki, 1x Jensen Ackles, 1x J2 [Asylum 6, 2011]; 1x David Boreanaz; 1x Emily Deschanel, 1x Davic&Emily, 1x Michaela Conlin [Paley Center, 2011]
Wallpaper s Jensenem a novou promo fotkou k 6.sérii, která mě uchvátila hned na první pohled ♥ :D ;-)
Sama pro sebe si křičím HURÁ! že bych se konečně alespoň trochu naučila dělat světlé wally?... :D
Po odpodnech když se vratím ze školy na Nově běží Gilmorky. Od té doby co jsem si oblíbila Jareda jsem ho v tom chtěla vidět, ale ke stahování jsem se nikdy nedostala, takže jsem teď přímo nadšená, že to dávají. Vtipné sice někdy až přihlouplé situace, ale skvěle se při sledování bavím :D Jo a Alexis. Sympatická herečka :)

A na závěr ještě dotaz: Neznáte nějakou stánku s kvalitními screencaps z Bones? nejlépe ze všech řad?

tweet, tweet, tweet

2. května 2011 v 20:02 | Lola
¡Hola! [twitter] ale že mi to dalo zabrat najít uživatelské jméno, které by se mi alespoň trochu pozdávalo a nebylo už obsazené.. :D Tak kde najdu vás?? ;-)

Jo a pokud by náhodou vaše oko narazilo na něco, co by se mohlo zdáti býti fotkou, tak to se omlouvám.. :D stejně ji asi za chvíli vyměním, protože se na to už sama nebudu moct dívat.. :D
_________________________________
A little help here? :D Doufám, že teď nebudu vypadat, že jsem úplně blbá, ale jde nějak udělat, aby se mi na hlavní stránce zobrazovali jenom ti, které mám ve "following" ??? :-)

Avatars • Supernatural, Beth Riesgraf

1. května 2011 v 17:43 | Lola
Po nějaké době jsem tu zase s avatary :) a opět Supernatural, ale taky i Beth Riesgraf z Leverage, který právě sleduju. Její postava Parkerové je skvělá, občas sice dost "creepy", ale mám ji ráda :D :D

Nový díl SPN? Polovinu dílu jsem snad měla zavřené oči xD já "docela" zvládám takové ty nechutné scény, ale tenhle díl jich měl teda bohatě.. dobře, když to musí teda být, ale proč ty scény ještě zabírají tak detailně a dlouho??.. To jsem musela rozdýchávat.. :D :D a konec? zůstala jsem koukat s otevřenou pusou.. :D doslova.. :D ále já tak trochu už tehdy doufala, že s "tou" postavou ještě není konec..;) KOH is back!! juhůů :D

Založila jsem si Twitter. Dost se tam zatím ztrácím, ale už jsem si navykla sledovat, co se kde šustne a opravdu se mi to líbí :D ;-)

7x Supernatural [6x19 Mommy Dearest, 6x18 Frontierland], 1x Leverage [2x16 The Top Hat Job], 4x Beth Riesgraf
©Lola" class="left"]
Is it customary to wear a blanket?

24. dubna 2011 v 19:36 | Lola
©Lola" class="left"]
Hmmm proč mi vždycky dělá takový problém vymyslet to, jak začít?..

Velikonoce na krku.. právě jsem předchozí tři dny strávila nekonečným úklidem, vařením, pečením,.. a mám toho už tak akorát dost.. Ok dejme tomu, tohle bych ještě jakž takž přežila, ale když do vás do toho ještě někdo s dost blbou náladou rýpe.. jo ano jsem zvyklá dá se říct, že? ale tentokrát mě to prostě šíleně vytáčí!

Téma č. 2 => Twitter?? ups.. já jsem pořád nepokročila.. zasekla jsem se hned u druhé kolonky :D oni po mě chtějí abych si vymyslela uživatelské jméno?? *bum* a?.. a obrovské černo.. :D jenom svoje jméno a přímení se mi tam nelíbí takže pokud by se našla nějaká dobrá duše s nějakým nápadem sem s ním! ;-)

Kvůli tomu všemu zmatku jsem nestíhala ani nové díly Supernaturalu a Bones. SPN už mám za sebou - výborné :D Spousta skvělých scén, ale nejvíc mě dostala asi ta hláška s Walkerem Texas Rangerem xD Snažím se vyhýbat spoilerům, takže možná něco nevím a ani mi to radši neříkejte pokud to tak opravdu bude, ale mám nějaký divný pocit z Castiela.. neklube se nám z něho maličkatá potvůrka??... ne z něho ne.. že ne? *puppy eyes*
A ke Kostičkám na ty se vrhnu buď za chvíli nebo až večer. Divné, že po SPN se mi to ještě nikdy nestalo, u čehož by se to dalo víc očekávat, ale po minulém díle Bones s tou Chupacabrou, mě pak jedno takové podobné stvoření honilo ve snu.. brr.. :D

Tak u nás už to vypadá, že je po bouřce :) sluníčko mi svítí do oken :) Hned je lepší nálada ;-) S čímž mě napadá, že by to tu chtělo vyměnit tu černou.. :-)

You look like that guy from Supernatural

15. dubna 2011 v 21:33 | Lola
Po delší době mám z vyrobené grafiky řekněme docela 'dobrý pocit' ;-) Pro tentokrát čistě jen supernaturalovské avatary. U těch animací musím přijít na to, jak je dělat, aby trochu líp vypadaly :D

4x J2+M, 1x Jared Padalecki, 2x Jensen Ackles, 2x Misha Collins [TV Guide Photoshoot], 1x J2 [SPN 100th episode party], 1x Mannequin 3: The Reckoning [SPN 6x14]
Tralala...

9. dubna 2011 v 20:04 | Lola
Dva nové wallpapery. A dávám je sem hned teď, protože by mohlo hrozit, že si to ještě rozmyslím.. ovšem je taky možné, že mi budou ležet v žaludku, tak je vyhodím později.. :D A vzhledem k té věci s šířkou monitoru jsem se wallpapery rozhodla řešit dvěma velikostmi, sice jsem ještě nedomyslela je budu ukládat v galerii, ale to se časem nějak vyřeší ;-)

...právě teď bych ráda do Říma.. za těma klukama ušatýma.. :D Podle toho, jak jsem četla pár prvních reportů a viděla pár fotek, tak kluci jako vždy perlili :D Už se těším až se objeví i nějaké videa (Někdo zakřičel:"Take off your shirt!" Misha:"Who do you think I am, Sebastian??" :D lol :D) Opravdu ráda bych se na nějaký takový SPN Con někdy dostala, o čemž fakt pochybuju, že se někdy stane a navíc bych tam tak polovině věcí nerozumněla, ale myslím, že bych se skvěle bavila i tak :D

A na konec ještě otázka pro všechny uživatele Twitteru. Opravdu jsem silně začala uvažovat nad tím, že bych si ho založila, víceméně jsem už jednou nohou tam, ale můžete mi o tom prozradit něco víc? ohledně Twitteru jsem docela neznalá.. :D Funguje to tak nějak podobně jako FB? myslím, tím píšete ("tweetujete") statusy a tak? protože co se třeba toho FB týče, tak ho sice mám, ale napíšu tam něco, tak jednou do měsíce a i to je možná moc :D tak prosím a smutně koukám, co se tam dá všechno provádět? ;-)

heat of the moment

3. dubna 2011 v 17:43 | Lola
Ono to už skoro vypadá, že si sem chodím jen sem tam někdy, tak jako na návštěvu.. :D Mám za sebou jeden z mých opravdu "vydařených" týdnů.. trochu se obávám, že se nevyhnu další týden jeho doznívání.. :-/

Jó a je tu nový layout. Ehm.. tamta fotka nevyšla. Chtěla jsem jsem něco s Mishou. Pak jsem zase chtěla něco s mojí top 5 v pánském podání. A pak jsem vyhrabala v pc tohle rozdělané na wall. Tak tu mám Castiela :D Barvy jsou podobné jako na tom minulém, ale po tom patlání, co předvádím s grafikou posledních pár týdnů jsem s tímto docela spokojená ;-) (a nedalo mi to, nemohla jsem si pomoct a nenacpat, alespoň do menu Jareda :) s Mishou. Já takové to jejich šaškování prostě žeru, tak jsem si dala dokonce i práci s animačkou :D :D)

Od té doby, co mám ten větší monitor se mi strašně špatně dělají wallpapery.. takže momentálně když už něco vytvářím tak to jsou avatary..

2x Bones, 1x Supernatural,1x Misha Collins, 1x Jared Padalecki, 1x Michaela Conlin

Avatars :: Castle, Alona Tal, JA, MC

13. března 2011 v 21:50 | Lola
Tak tyhle už mám v pc delší dobu, ale pořád jsem čekala až jich bude víc.. ale dlouho k nim nic nového, kromě té poslední animace s Mishou, kterou jsem splácala ještě dneska, nepřibylo, tak je sem dávám ;-)

Mimochodem, když už jsem tak píšu.. dneska jsem si koupila nový kabát.. a opravdu to nebylo záměrně, ale asi to teď jde do módy nebo co :D no ale k věci.. je strašně podobný tomu, co nosí Castiel. Víte no.. ta barva, ten styl, dokonce i pásek?.. heh.. prostě celý Casův trench coat :D

4x Castle [TV Guide photoshoot], 2x Alona Tal, 1x Jensen Ackles, 1x Misha Collins


King of the (cross)roads

1. března 2011 v 14:22 | Lola
Tak jsem zpět v plné parádě a neskutečně šťastná :) To bylo nervů, že si ani neumíte představit.. A opravdu děkuju všem, co jste mi držely palce, protože mi to stoprocentně pomohlo ;-) Nervózní jsem už byla od minulého týdne a dokonce jsem kvůli učení vynechala i nový díl Supernaturalu, protože bych se na to v těch nervech dívat opravdu nemohla.. já se tak těším až si to večer pustím!! Snad to bude stát za to ;-) Onen den D začal dnes v 8 hodin ráno, kdy jsme dělali testy. Já věděla, že mi tam dají toho zatraceného policajta a ty světla!! *píp* :D hmm dobře 6 bodů dolů, ale ok na projítí to stačilo ;-) U technických otázek jsem si vytáhla povinnou výbavu a kontolky, takže to byla docela pohoda až na to, že jsem si nemohla vzpomenout na slovo SVÍČKA!! jsem byla asi úplně mimo.. :D jsem tele no.. :D a asi po hodině a půl čekání následovaly jízdy.. z těch jsem měla největší obavy.. ten komisař vypadal tak přísně, fakt jsem z něho měla strach.. :D ani nechtějte vědět, co že jsem to tam vyváděla, no hrůza to byla, ale nakonec komisař přimhouřil oko, trochu (víc) mi přilepšil a dal mi to.. :-) Zážitek opravdu na celý život.. ale jsem strašně ráda, že to už mám za sebou. A kontrolku svíčky si budu pamatovat na do smrti :D :D

Jo a nevíte, co že se mi to děje z blogem? to jsou teď nějaké nové změny nebo co? a opravdu netuším ,jak se mám zbavit těch hvězdiček dole či co to je... v dolním boxu to není v zápatí to není.. nevím, kde se mi to tam vzalo a co s tím...

Tak pro dnešek stačí, asi si hodím relax, protože uplynulý týden byl fakt náročný. Tak zatím ;-)

A myslím, že tohle se teď docela hodí :D
I passed my driver license exam!

Fight.. and dance with the devil!

20. února 2011 v 20:47 | Lola
No.. tak hurá.. konečně jsem dopsala čtenářský deník, což mi zabralo celé dnešní odpoledne. To je radost, když se vám profesorka vrátí do školy víc jak po měsíci a ani ne za týden hned po vás chce odevzdat "kulturní deník"! Jé jak bylo dobře, když tam nebyla! 100x radši bych si nechala toho profesora, co jsme měli místo ní :) To ty hodiny alespoň za něco stály! Sice nikdo nestíhal zapisovat jeho chod myšlenek, ale alespoň to, co vykládal dávalo smysl, bylo to záživné (a to je ohledně školy teda co říct :D) a vtipné navíc. Dokonce a to mi snad ani neuvěříte, že jsem při vysvětlování psaní čárek před nebo a a doslova smíchy brečela :D ... zpět do reality, naše stará učitelka je zpět :-/

Minulý týden jsem dvě odpoledne dělala práci do informatiky a furt to není hotové.. Pracovali jste někdy s programem Access? strašná blbost.. a hlavně jsem v tom dobře zmatená... :D

Dopředu musím ohlásit, že se tu týden a kousek nebudu pravděpodobně ukazovat.. příští úterý dělám závěrečné zkoušky do autoškoly, takže se budu učit, učit a znova a zase učit, protože nic neumím.. :D což ale není vůbec vtipné, takže nevím proč se směju.. :-/ :D hlavně teda ty jízdy budou vtipné......

Ještě něco jsem chtěla??.. Jo vypnout hlavu.. ta věta z nadpisu pochází z jedné písničky (kokrétně z tohohle videa) a nemůžu se jí zbavit!! A to ne, že by se mi to líbilo, takový styl opravdu není mým oblíbeným ani pořádně nevím, kam to zařadit: techno, tekno? nevím jaký je v tom rozdíl a ani mě to nezajímá :D, ale ta část fight! fight! fight!.. and dance with the devil mě nakazilaaa! :D

Jo a ještě tohle pro pobavení. Ano, tak si někdy taky připadám xD :D

How I imagine myself when I first start driving.
123

Avatars :: JA, Bones, MC, JP

4. února 2011 v 17:00 | Lola
Po delší době zase něco z grafiky.. Už mám rozdělané i nějaké wallpapery, ale zatím je jich jen pár, tak až se jich nahromadí trošku víc tak tu taky budou ;-)

5x Jensen Ackles [4xTen Inch Hero], 3x Bones [6x11], 1x Supernatural, 3x Misha Collins, 4x Jared Padalecki [Christmas Cottage]
©Lola
©Lola
©Lola
©Lola
©Lola
©Lola
©Lola
©Lola

We are super... and natural!

27. ledna 2011 v 19:59 | Lola
To už jsem tu opravdu nebyla tak dlouho?... *červenám se* :-) bude mi odpuštěno za ten nový design? o který jsem se pokoušela už tak dlouho? a že mi dal zabrat. Hlavně teda to menu.. blog prostě netoleroval a nechtěl to udělat tak jak jsem si to představovala a musela jsem to předělávat snad 8x!! Doufám, že se všem bude zobrazovat dobře :)

A co se za tu dobu co jsem tu nebyla přihodilo? Mám ostříhané vlasy a mimochodem jsem dneska zjistila, že se mi to vůbec nelíbí..  :(:D Zítra mám už druhou jízdu v autoškole. Ta první dopadla docela dobře :) Hafan, který mi vběhl do cesty to přežil a my v autě taky :D Ne já ho nezajela! povedlo se mi zastavit! Jen ty rozjezdy mi dělají ještě problémy..

Aaaa.. a zítra už konečně nový díl Supernaturalu! Ta pauza byla nekonečná! a taky Kostiček - na tu novou epizodu 'sniper vs Booth' se speciálně těším :-) U Castla se pomalu prokousávám druhou řadou. Ze začátku mi to přišlo takové nic moc, ale zdá se mi to čím dál lepší ;) Zbožňuju Rickyho Castla! :D Jen jsem zatím nějak nepřišla na chuť Beckettové.. ani nevím proč - Stana je opravdu sympatická herečka, ale s Beckettovou mám trošku problém..

Tak zatím se mějte hezky. Snad se zase brzo ozvu ;-) (žádné snad! určitě!! :-))

Avatars + walls • Castle, SPN, Bones

14. ledna 2011 v 20:51 | Lola
Dmeska jsem dostala náladu na grafiku a tady jsou výtvory :)Kromě teda těch wallů ty už jsem měla vytvořené delší dobu jen sem je sem ještě nedala.

Avatars :: 3x Castle [1x06-07], 4x Supernatural [6x10-11]
Wallpapers :: 2x Bones [3x14, 6x09]
©Lola
©Lola
©Lola


 
 

Reklama