Otázky & Odpovědi [modrezia.blog.cz]

3. listopadu 2013 v 2:50 | Lola
Za pár dní to bude rok, co jsem sem naposled přispívala a teď jsou skoro dvě hodiny ráno a já odpovídám na otázky od Janiss, které dávají mému mozečku dost zabrat :D

1. Jak jsi našel/šla můj blog?
To už je hodně dávno a já mám na takovéhle věci špatnou pamět. Mám pocit, že jsem se tam dostala přes nějaký jiný blog v odkazech a objevila články týkající se Supernaturalu, což mě přimělo se vracet a postupně si začít číst i ostatní články :)

2. Znáš Alexandra Skarsgarda? Co na něj říkáš?
Znám spíše od "vidění". True Blood nesleduju a ani v ničem jiném jsem ho hrát neviděla. Příjde mi jako docela sympaťák a dost mi připomíná "našeho právníka", který nás učil právo na střední :D ale Alex je teda ještě o něco hezčí xD

3. Volba těžká, ale nutná. Pokud byjste si měli vybrat, koho a proč? Rodina nebo Přátele?
Celkově s oběma "skupinama" to mám takové složitější, ale... asi přátelé?.. a proč? Přátele si prostě můžu vybrat, tak aby to byli lidé, se kterými si budu rozumět a budeme mít na různé věci podobný pohled a názor, u rodiny to takhle nejde.

4. Myslíš si, že je Lež prostě Lež nebo jen nutné zlo?
Nevím, jestli je to tím, že už je docela pozdě nebo jsem prostě nechápavá, ale nějak nepobírám tuhle otázku :D Ale odpovědět na ni se nějak pokusím :D Neříkám, že jsem nikdy v ničem nezalhala, ale nikdy to nebylo v ničem zásadním a důležitém, to jsem si jistá. Nějak stejně smysl lží nechápu, nejsou potřeba. Proč radši nejednat narovinu? Možná to zabere větší dávku odvahy, ale alespoň to bude fér i pro toho druhého. Asi ale taky hodně záleží na okolnostech.

5. Kupuješ si knihy nebo si je půjčuješ popřípadě stahuješ?
Ráda bych kupovala, nicméně ještě nevydělávám, takže momentálně spíše svoje peníze využívám ke koupi pro mě potřebnějších věcí. Půjčovala jsem, ale teď celkově na knížky nemám moc času. Knížku mám raději v hmotné podobě, takže až se najde, tak si nějaké zajdu vypůjčit do knihovny ;-) ale sem tam čtu i online.

6. Máš nějaké origiální DVD? (jaké?)
No, zrovna nejsem doma, takže se nemůžu podívat, ale mám pocit, že snad žádné ani nemám..

7. Pokud bys měl/a jet na nějakou filmovou premiéru s herci, která by to byla?
Filmovou? Já, takové filmové poleno :D tak první, co mě napadlo bylo The Avengers, kvůli Tomovi, Robertovi a Cobie. To bych brala. Ale kdybych si teda mohla vybrat i z těch starších, tak bych "šáhla" po Love Actually. Zbožňuju Hugh Granta a celkové herecké obsazení včetně Keiry a dalších je dost dobré - to bych si nechala líbit! :)

8. Tetování - ano či ne?
Jako pro mě? Někdy si říkám, že bych do něčeho malého pěkného se skrytým významem i šla. Nijak na tom, ale nelpím ani nejsem úplně proti. Možná v budoucnu. Uvidíme.

9. Vyjmenuj 5 věcí, které miluješ ve svém pokoji a nedokážes si ten pokoj bez nich představit.
MOJE POSTEL! :D, můj věrný plyšový přítel (ano, jsem sentimentální :D) to jsou dvě.. ehm, dál? já ani nevím.. Když to vezmu tak, jako co je pro mě důležité, aby tam opravdu bylo, tak bych se neobešla bez stolu, zrdcadla a židle.?...

10. Máš nějaký talisman? Jaký a jak jsi k němu přišel/a?
To jsou teda zapeklité otázky :D Chtějí po mně, abych přemýšlela a vzpomínala :D Toho už jednou zmiňovaného plyšáka jsem si s sebou přinesla v baťohu na jednu zkoušku (jako vážně srandu si nedělám xD) a zkoušku udělala, ale termín talisman bych pro to asi nepoužívala, spíš psychická podpora v krajním zoufalství :D Takže asi ani žádný nemám.

DÍKY, DALO MI TO ZABRAT, ALE NA DRUHOU STRANU TO BYLA DOCELA ZÁBAVA :D
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama