Já vím, že nejsi rád, ale nejde zapomenout, jak při každém slově přivíráš víčka, prosím, vyslyš moji zpověď, už jsme starý na psaníčka.

11. listopadu 2012 v 1:10 | Lola |  - blah
o za idiota jí v jednu ráno brambůrky s wasabi příchutí?? ehm.. já... :D a strašně to štípe až v nose :D

Není ještě příliš pozdě na to abych si šla pustit Bones, že ne? Já ještě neměla neměla čas si pustit tu novou epizodu. I když mi to příjde docela zvláštní, když třeba ve čtvrtek nemám vůbec školu.. strašně rychle tam ten čas letí.
Když už jsem u té školy.. proč nemůžou být i lidi z oboru stejně tak milí jako ti, co potkávám na tělocviku? Možná to bylo zatím štěstí, ale pokaždé jsem do dvojice vyšla s někým strašně fajn [ťuk na dřevo]. Posledně jsem dokonce vylezla nejvýš, co se mi zatím povedlo a myslím, že to bylo hlavně díky mému "partnerovi", který mě povzbuzoval a radil mi. Docela jsem se bála, že když budu ve dvojici s někým zkušenějším, aby to nebral, že ho já začátečník brzdím nebo to dělám špatně nebo tak něco. Ale zdálo se, že s tím neměl problém ;-) Právě spíš s takovýma lidma bych se ráda vídala víc jak jednou za týden a je škoda, že to tak není..

Za skoro víc jak rok jsem nezažila lepší večer. Jsem z toho strašně nadšená ještě teď! :D :)) Ve čtvrtek jsme byly s kámoškama na koncertě. Hodina dopředu stačila k tomu, abysme chytli docela slušného fleka nedaleko pódia a i když jsme tam všichni byli jako sardinky, určitě to stálo za to ;-) Klus je podle mě jediný český zpěvák, který se opravdu ne že jenom dá poslouchat, ale je to radost ho poslochat. Smysluplné texty + hravost s češtinou (u čehož vám zase jednou dojde, jak je hezká) + kytara + vtip + velmi dobrý hlas + pohodovost a naživo dokonce komunikace s publikem. Zapomněla jsem na něco? Snad ne. Celé vystoupení skvěle doplňoval Jirka Kučerovský, který s Tomášem tvoří už naprosto sehrané duo a hraje perfektně hraje na kytaru. Na koncert jsme si přitáhli transparenty se sloganem a ke všemu překvapení z toho účinkující měli větší radost než my samotné :D Nechci, aby z tohohle byl zase nekonečný článek, takže se už jenom krátce zmíním o autogramiádě. Čekali jsme tam snad hodinu, lidi byli nervní až hrůza! Nakonec se nám tam nějak všem třem podařilo prorvat. Kluci byli neskutečně milí a u focení a podepisování si s námi normálně povídali a moc děkovali, za nápad s transparentem, dokonce si nás vyfotili :D Na plakát jsem dostala podpis s věnováním a to se mě Tomáš zeptal, jestli se mi tam může podepsat se zdrobnělinou mého jména :D To bylo vážně milé :) A i to trsátko, o které jsme sloganem prosili jsme dostali :D Takže AWESOME!!! :D Je hezké, že má nejen dobré písničky a je úspěšný ale pořád je i tak pohodový, vstřícný a milý :)
4x za článek slovo 'milý' :D když mě příjde, že to slovo to tak nejlíp vystihuje :))

No nic Kosti nechám na zítra a jdu spát! :D
Dobrou..

 


Komentáře

1 valleria valleria | Web | 18. listopadu 2012 v 13:20 | Reagovat

wasabi jsem nezkoušela a ani se radši nechystám :D
Jo, taky mám pár nejsympatičtějších lidí, které potkávám jen jednou, co se dá dělat.
Ten kocert zní jako úžasný zážitek, hlavně tedy to všechno kolem, vážně 'milé'  :))

2 Patty Patty | Web | 20. listopadu 2012 v 20:40 | Reagovat

Taky jsem byla na Tomášově koncertě :-D Zrovna včera koncertoval u nás v Ostravě, takže jsem si to nemohla nechat ujít. A nelitovala jsem. I když jsme tam opravdu byli namačkaní jeden na druhého a holku přede mnou jsem chvílemi měla chuť prásknout něčím po hlavě, opravdu jsem si to užila. Úžasný zážitek.

3 Kačka Kačka | E-mail | Web | 19. ledna 2013 v 16:06 | Reagovat

Ahoj, prodávám pár věcí k Buffy, tak se stav, třeba si něco vybereš :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama