Milý deníčku... love is an idiot.

21. října 2011 v 20:07 | Lola
Dnešní inspirační procházka by se dala označit jako úspěšná :) jen škoda, že jsem nevyšla dřív a viděla proto jen tak málo z té krásné barevnosti podzimu.. zpáteční cesta stmívající se krajinou byla, ale velmi vzrušující :D opravdu mě místy zaplavoval strach, že na mě odněkud něco vyskočí.. :D Páni, úplně mám prokřehlé prsty z té zimy, co tam venku už je, že mi tak nějak těžceji cupitají po klávesnici, ale jinak je mi v téhle chvilce docela příjemně. Provětrat hlavu, to jsem potřebovala.. Trošku se mi chce teď sklouznout do mých osobnějších věcí. Řeknu vám to? Popravdě, váhám nad tím už nějakou dobu. Tak už je to dneska přesně týden. Co jsem single. Ani vlastně nevím jestli se mi o tom chce vůbec psát. Jestli k tomu mám vůbec CO napsat. Koukám na datum, vidím, že je skoro konec října. Takže je to tak nějak asi dva a půl měsíce? Když nad tím zauvažuju je to docela krátká doba, i když zas ani tak krátká ne, když se vídáte skoro každý druhý den. Ještě teď se culím, když si vzpomenu na ty naše výlety na kole. Dáme rande? hlásila esemeska mnohokrát podvečer.. sedlo se na kolo a každý ujel asi 7km tam a 7 zpět. Nebo.. pamatujete na takové to dokonalé rande na houpačkách Hodginse a Angely z Kostiček? Něco podobného jsem zažila. Řekla bych, že i mnohem lepšího. Ještě teď mě otravují motýlci v břiše, když si na ten večer vzpomenu. Nejlepší jaký jsem kdy zažila.. ehm.. polejte mě studenou vodou a propleskněte, abych se probrala. Příběh totiž nemá pokračování a pravděpodobně ani mít už nikdy nebude. Pohádka nekončí svým šťastným koncem.. a žili spolu šťastně až bla bla bla. Verdikt zní: nemá na mě čas.. práce, škola a každodenní ruch.. prostě tam do něj asi nepatřím a nechce mě tam.. au.. docela pro mě rána do zad.. vážně jsem byla tak hloupá a věřila, že když TO tenkrát řekl, tak to bylo opravdové a upřímné.. já naivka.. :( nevím jestli se mi to jenom zdálo nebo to bylo tím přítmím, že v tu chvíli kdy jsme se rozcházeli měl slzy v očích?.. i kdyby, co to znamenalo? že je mu mě líto? hmm.. nebo.. stejně na tom nezáleží. On teď vztah nechce, a já mu za to nejspíš ani nestojím a vnucovat se rozhodně nebudu. Tak se ponižovat by bylo pod moji úroveň.. Shrnuto, podtrženo, když se teď pořádně nadechnu holt zůstalo mi zlomené bolavé srdíčko.. s jednou půlkou, která tak strašně chce, aby se vrátil a bylo všechno ještě lepší než dřív a druhou, která ho už ani nechce vidět, jak ji to všechno bolí a nejradši by ho kopla někam, aby ho aspoň na chvíli mělo taky co bolet.. dneska už mi i třídní skoro vynadal, že jestli jsem se špatně vyspala.. už i když mluvím s našima tak jsem na ně hnusná.. abych se té facky fakt za chvíli nedočkala. Od maminky.. :D hmm ta to, ale taky ještě neví.. zas tak moc se o mě nezajímá a já nemám ani potřebu se jí svěřovat. Takový vzhah spolu zase nemáme..
No.. řekla bych, že v životě jsem na blog nenapsala a nezveřejnila něco až tak moc osobního.. pořád váhám jestli kliknout na Hned zveřejnit.. Tak pokud jsem to opravdu udělala a čtete ten můj román, který ani netuším jestli dává nějaký smysl a zvládáte to, tak se asi právě pousmíváte nad mojí naivní hloupostí.. ;) a pokud budete mít zájem k tomuhle článku něco napsat budu ráda jen prosím nepište, že to časem všechno přejde a přebolí.. tuhle větu neskutečně nesnáším.


Mimochodem tahle písnička z nového alba Tomáše Kluse je prostě.. dechberoucí. Neuvěřitelné jak tenhle kluk umí zformulovat tolik pocitů do jedné písničky a tak nádherně k tomu využít češtinu ;)
pokud to nejede tak pak tady
 


Komentáře

1 Adelle Adelle | Web | 22. října 2011 v 12:54 | Reagovat

Je mi tě strašně, strašně líto, protože ty pocity, které popisuješ, se zdají být tak strašně opravdové. Ale ještě více je mi líto nás všech holek/romatických dušiček, které si něco krásného vysní ve své hlavě, pak se to částěčně stane skutečností, takže když potom přijde konec, vůbec ho nečekáme, protože v našem snu nic takového nebylo, a o to víc nás to bolí. Ne, nebude to časem fajn a ne nepřeblolí to. Ale možná se někdy objeví někdo, kdo tohle aspoň na chvíli potlačí a bude ti zase pekně. Aspoň já v to pořád věřím.

2 valleria valleria | Web | 22. října 2011 v 17:57 | Reagovat

Velmi mě mrzí, že se trápíš. Věřím, že si zažila krásné chvilky a teď to musí bolet. A to co ti teď řeknu ti asi k ničemu nebude, ale i tak; jsi mladá, máš ještě celý život před sebou a jsem si jistá, že jednoho dne najdeš někoho, s kým opravdu třeba strávíš zbytek života a bude to stát za to :)) Takže i když je to teď nepříjemné, zkus myslet trošičku pozitivně na budoucnost :))
Písnička se mi líbí.

3 Lou Lou | Web | 23. října 2011 v 14:12 | Reagovat

Alě něco jste měli. A bylo to krásný i když jenom na chvilinku:) A nemyslim, že by ty slzy znamenaly že tě lituje, ale prostě lítost:) Ale je to jenom můj hloupej názor:)
Mrzí mě to. A doufám že tě to přestane bolet co nejdřív, protože tohle si už jedu přes rok a to mezi náma ani nic nebylo :D.
Víc takovejch procházek a třeba se to zlepší:P
Okej, přestávám psát pitomý klišé ;D
Slunce v duši ☼

4 Lou Lou | Web | 26. října 2011 v 20:31 | Reagovat

Tak já extra pro tebe něco napíšu, my dear :D:))

5 Janiss Janiss | Web | 29. října 2011 v 11:55 | Reagovat

to mi je líto že to tak skončilo.. dobrý nepoužiju tu větu co nesnášíš ;);) Každopádně ta písnička je výborná. On umí vždy tak dobře vše vystihnout

6 Kelly Kelly | Web | 1. listopadu 2011 v 22:32 | Reagovat

Moc mě to mrzí, že se trápíš :( Budu ti držet palce, aby to brzy přebolelo.
Všechny jsme úžasně naivní (ne, ta hořkost není na tebe, jen si říkám, že asi moje naivita už lehce hraničí s blbostí...)
No, Klus zrovna není můj šálek čaje. Raději mám Davida Deyla.

7 valleria valleria | Web | 6. listopadu 2011 v 13:15 | Reagovat

Myslím, že je důležité, aby si člověk i ve špatných chvíli udržel naděje na to, že to bude zase lepší, protože jednou to bude lepší a ta naděje vždy tu bolest trochu zmírní, ale ne každý to asi umí, i když si myslím, že někdy je to spíš tak, že se člověk ani pořádně nesnaží. A já budu dál doufat, za sebe i tebe a ostatní. A není to naivita, prostě jen odmítám beznaděj (:

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama