It's the edge of the world..

22. září 2011 v 20:48 | Lola |  - blah
Hlavně, že jsem se bála, aby jste na mě za ty tři týdny o prázdninách, co jsem byla pryč nezapomněli a teď to spíš vypadá, že jsem já zapomněla na vás... ne určitě nezapomněla :) jen se toho přihodilo a změnilo od té doby tolik, že na blog nebyl ani čas ani nálada.. A kdeže jsem se to skoro ty dva měsíce toulala? Zajímá vás to vůbec? :D ale tak koneckonců je to tu můj blog, tak si sem ti svoje žvásty psát můžu ;-)
23 dní tábora, zcela odtržena od civilizace. Pro někoho se to může zdát až hrůzostrašné nemoct používat nic na elektřinu, pitnou vodu si vozit každý druhý den z nejbližší vesnice, koupat se v potoce, ohřívat a vařit na kamnech, ve kterých si vlastnoručně rozděláte oheň, ale pro mě tyhle dny a týdny patří vždycky k těm nejlepším v roce. Starostí je s tím vždycky až nad hlavu, ale stojí to za to :) Letos jsem dokonce dělala kuchtičku naší pánské polovině tábora. Páni, ty toho sládovali, člověk by se nestačil divit :D Kdybych se měla opravdu rozepsat o tom, co všechno se tam událo, myslím, že by mi nestačila kapacita článku :D Nicméně.. ona jedna zásadní změna nastala právě tam. Můj dosavadní názor na osoby opačného pohlaví, který byl do té doby takový, že na ně kašlu, všichni jsou stejní blbci a i kdyby nevím co stejně by o mě nikdo nestál se nečekaně začíná měnit... teď nechci, aby to znělo jako úryvek z růžové knihovny.. plácám se v tom jako ryba na suchu a pořád jsem tak nějak zmatená.. dva týdny někde chodíte jako strašidlo bez jakéhokoliv líčení, jak se ráno probudíte tak prostě jdete a neřešíte to a on si vás někdo všimne? pro mě doteď nepochopitelné.. :D Nic méně zatím se to drží a je to fakt hezké.. trochu ze strachu musím zaklepat, abych to nezakřikla..:)
Co napsat dál? už teď se MNĚ to nechce znovu číst, abych to prošla, jestli tam nejsou nějaké chyby, takže nebudu trápit ani vás.. možná zase příště ;-)

Takže tohle je tak nějak asi zase můj oficiální návrat. Netuším, jak často se tu bude něco objevovat, jak často se tu já budu objevovat, ale snad jednou za čas něco málo ano. Co říkáte na layout? chtělo by to sice ještě nějaké dodělávky, ale jsem nadšená, že se mi konečně podařilo spojit tyhle dvě věci dohromady :-)

a moje přivítání pro vás by mohla krásně vystihnout tahle animace :D
http://26.media.tumblr.com/tumblr_lowl0bcZBS1qzzto0o1_250.gif
 


Komentáře

1 L.o.u L.o.u | Web | 23. září 2011 v 22:13 | Reagovat

HÁHÁÁÁ...zamilovaná! :D Enjoy:)
Sama se divim, že to píšu, ale žít skoro měsíc bez věcí jako mikrovlnka a počítač mi příjde celkem fajn :P
Ach bože...ta animace...další slash příběh a honem! :D
Btw: fajn že jsi zpět,  drasticky se mi stejskalo, jó a děkuju strašně moc za komentář :D;)

2 Kelly Kelly | Web | 24. září 2011 v 11:00 | Reagovat

Vítej zpátky! Už jsem si myslela, že se tohoto článku nedočkám, abych mohla napsat pochvalu designu :) Protože je naprosto úžasný!
No, co by mi asi jako jediné vadilo, by bylo koupat se v potoce :D Já bez horké vody nežiju :D
Moc ti to přeju!
A skvělá animace vystihuje i mou radost z toho, že jsi zpět ;)

3 valleria valleria | Web | 24. září 2011 v 18:18 | Reagovat

Už dlouhou dobu sem chodím v očekávání, že se tu objeví něco nového a 'hallelujah', je to tu! :) Vítej, jsem opravdu moc ráda, že ses zase ozvala. Já na táboře nikdy nebyla, v koutku duše bych si to chtěla zažít, ale zas na druhou stranu moc na tyhle věci nejsem - nejsem totiž zrovna moc společenský člověk x) Ale jo chlapy toho dokáží spořádat, to je děsné :D vždy mě pobaví spolužáci v jídelně, jak sledují, kdo kde co nedojedl xD Design je úžasný, ale to už jsem tuším psala, skvělá kombinace, barev i fotek.
No jo, tyhle věci vždy přijdou, když to člověk nejméně tuší, že? Vlastně všechny změny chodí takhle. Ale mám za tebe radost (:
Animace je úžasná :D už jsem ji na tumblr také viděla, poprvé tuším u něčeho na způsob "když je poblíž mimino" :D
Doufám, že se tu jednou za čas vždy stavíš (:

4 valleria valleria | Web | 24. září 2011 v 18:18 | Reagovat

ehm :D * chlapi

5 Patty Patty | Web | 24. září 2011 v 19:15 | Reagovat

Vítej zpátky :-) Na táboře jsem byla jen jednou asi v osmé třídě a už bych v životě nejela :-D Takové věci nejsou nic pro mě...Moc ti to přeju :-) jinak layout je perfektní, už jsem čekala, kdy se tu konečně objeví nějaká aktuálka, abych mohla napsat jak moc se mi líbí :-) Skvěle jsi to spojila. A animace je perfektní :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama