Is it customary to wear a blanket?

24. dubna 2011 v 19:36 | Lola |  - blah
©Lola" class="left"]
Hmmm proč mi vždycky dělá takový problém vymyslet to, jak začít?..

Velikonoce na krku.. právě jsem předchozí tři dny strávila nekonečným úklidem, vařením, pečením,.. a mám toho už tak akorát dost.. Ok dejme tomu, tohle bych ještě jakž takž přežila, ale když do vás do toho ještě někdo s dost blbou náladou rýpe.. jo ano jsem zvyklá dá se říct, že? ale tentokrát mě to prostě šíleně vytáčí!

Téma č. 2 => Twitter?? ups.. já jsem pořád nepokročila.. zasekla jsem se hned u druhé kolonky :D oni po mě chtějí abych si vymyslela uživatelské jméno?? *bum* a?.. a obrovské černo.. :D jenom svoje jméno a přímení se mi tam nelíbí takže pokud by se našla nějaká dobrá duše s nějakým nápadem sem s ním! ;-)

Kvůli tomu všemu zmatku jsem nestíhala ani nové díly Supernaturalu a Bones. SPN už mám za sebou - výborné :D Spousta skvělých scén, ale nejvíc mě dostala asi ta hláška s Walkerem Texas Rangerem xD Snažím se vyhýbat spoilerům, takže možná něco nevím a ani mi to radši neříkejte pokud to tak opravdu bude, ale mám nějaký divný pocit z Castiela.. neklube se nám z něho maličkatá potvůrka??... ne z něho ne.. že ne? *puppy eyes*
A ke Kostičkám na ty se vrhnu buď za chvíli nebo až večer. Divné, že po SPN se mi to ještě nikdy nestalo, u čehož by se to dalo víc očekávat, ale po minulém díle Bones s tou Chupacabrou, mě pak jedno takové podobné stvoření honilo ve snu.. brr.. :D

Tak u nás už to vypadá, že je po bouřce :) sluníčko mi svítí do oken :) Hned je lepší nálada ;-) S čímž mě napadá, že by to tu chtělo vyměnit tu černou.. :-)
 


Komentáře

1 valleria valleria | Web | 25. dubna 2011 v 10:21 | Reagovat

začátky jsou vždy nejhorší :D mohla bys mít jako tady Lola a kdyby to už někdo měl tak klasicky za to dodáš číslo, já to mám stejně :D než abych vymýšlela zas něco nového, prostě použiju na co jsem zvyklá :)
Já ještě neviděla 16 díl SPN a nevím jestli od té doby byl nějaký další.. ale asi ano že? :D
všichni zmiňují bouřku a u nás nic ani malý deštík ... prostě nic áchjo :D

2 Kelly Kelly | Web | 25. dubna 2011 v 10:55 | Reagovat

My letos Velikonoce přeskakujeme. Díky bohu.
Taky nesnáším vymýšlení uživatelských jmen, mám problém zapamatovat si je, ne hesla, ale uživatelská jména :D
U SPN finishuju se 4. sérií, takže nic :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama