Jared je až příliš vysoký!

25. srpna 2010 v 20:45 |  - J2 interviews & articles
Přeložila jsem jeden starší rozhovor s Jaredem a Jensenem pravděpodobně někdy z roku 2007. Snad se bude líbit ;-)
Představují bratry Winchesterovi v seriálu Supernatural, ve skutečném životě stejně jako na scéně spoluúčast zřejmá. Je těžké udržet vážnou tvář když jste ve společnosti Jareda a Jensena, kteří spolu viditelně vycházejí velmi dobře.

Vzpomínáte si na vaše první setkání?
Jensen: Ano, bylo to na posledním konkurzu.
Jared: Přesně tak. Je zvláštní, že oba jsme pracovali u WB - Jensen na seriálu Dawsnův svět a já v Gilmorových děvčatech, ale nikdy před tím jsme se nepotkali.

Můžeme dnes říct, že se z vás stali přátelé?
Jared: Ne, nenávidím toho chlapa!
Jensen: A já k němu cítím to samé. Upřímně, nemůžeme se navzájem vystát [směje se].
Jared: Ne, vážně, rychle jsem si uvědomil, že je štěstí pracovat s Jensenem. Trávit 18 hodin denně s někým s kým nemáš nic společného je nesnesitelné. Je hodně herců v Hollywoodu, kteří se vytahují a s kterými bych nikdy asi nevycházel. Bohudíky Jensen není takový.
Jensen: Díky. Ve skutečnosti, Jared a já jsme dva chlápci z Texasu, kteří vyrůstali ve stejném prostředí. Oba máme rádi sporty, sledování piva u televize, i když nefandíme stejným basketbalovým týmům. Jared je z San Antonia a já z Dallasu a jediné naše pře začínají když tyhle dva týmy hrají proti sobě.

Nikdy se nehádáte na place?
Jensen: Stane se to tak jednou za dva roky. Dostali jsme se do sebe po konci jedné scény protože jsme byli oba uštvaní. Když se Jared vrátil do jeho přívěsu, přemýšlel jsem o tom, že to bylo hloupé se tak hádat. Zaklepal jsem na jeho dveře, on otevřel a bylo po všem. Objali sme se a nikdy o tom znovu nemluvili.
Jared: Už si ani nepamatuju kvůli čemu jsme se hádali [směje se]

Je něco jiného co vám stále vadí?
Jensen: Jared je až příliš vysoký. Opravdu hodně vysoký![směje se] Měřím 1,85m a on má 1,95, vypadám jako trpaslík.
Jared: To má za to, že mě vždycky pohlavkuje. Když fotíme photoshoot vyleze na krabici aby tak zakryl výškový rozdíl.

Seriál je opravdu děsivý, ale také velmi zábavný. Byl prvek komedie už v prvních scénářích nebo to byl až váš zásah, který to přivedl do show?
Jared: Ne, humor byl tu byl hned na začátku a proto je tak příjemné seriál natáčet.
Jensen: Scénáristům se podařilo najít tu správnou rovnováhu mezi hororovými a komickými prvky. Dokonce i ty nejtemnější epizody obsahují dávku humoru.
Co se týče mě tohle bylo to co mě zaujalo když jsem si četl scénář. Hned se mi zalíbila ta část Deana kvůli jeho komickému potenciálu. Miluju komedie a jsem opravdu nadšený z toho když scénáristi vymyslí nějaké zábavné scény mezi bratry.

Aktuálně natáčíte 2. sérii, změnily se vaše postavy v porovnání s první sérií?
Jared: Mění se pomaloučku, Sam pochopí že nemůže utéct před svým osudem a bude blíž své rodině.
Jensen: Během 2. série vlastně jsme vlastně svědky obrácené situace: Dean začne přemýšlet nad svou prací lovce duchů a Sam teď chce pokračovat v otcově stopách.

S natáčením 2.série končíte v dubnu. Co plánujete o dovolené?
Jensen: Právě jsem čtu scénář k filmu, ve kterém bych měl hrát v létě. Bude to vhodná příležitost k odpočinku a k tomu abych dohnal spaní. Spolu s Jaredem jedeme v květnu do Evropy propagovat show. Jinak mám v plánu strávit nějaký čas v Texasu s mojí rodinou a přáteli.
Jared: Minulý rok v tomto čase, bylo to jediné na co jsem pomyslel že se chystám prospat celé ty tři měsíce. Ale nakonec jsem se účastnil předávání diplomu mému bratrovi, který dokončil studium medicíny, byl jsem na svatbě mého nejlepšího přítele, oslavovali jsme 21. narozeniny mé sestry a cestoval jsem po světě a dostal jsem se až do Číny. Takže tento rok plánuju pracovat a najít nějaký scénář, který se mi bude líbit. Budu doufat, že najdu nějaký zajímavý projekt.

Jarede, od té doby co natáčíte ve Vancouveru, bydlíš daleko od své přítelkyně Sandry McCoy(pozn. teď už bývalá přítelkyně). Jak zvládáte toto odloučení?
Jared: Zpočátku bylo to bylo velmi těžké se s tím vyrovnat, ale teď jsme si zvykli a je to v pohodě. Přijíždí za mnou na natáčení tak často jak je to jen možné. Každý ji zná a mají ji rádi. Jezdím zpátky do Los Angeles každý víkend, abych byl s ní. Sandy a já trávíme hodně času na letištích a utratíme hodně peněz za dálkové hovory, ale stojí to za to.
Jensen: Sandy je skvělá dívka a já můžu jenom potvrdit to, že ji má každý rád.
______________
překlad: by Lola
 


Komentáře

1 valleria valleria | Web | 27. srpna 2010 v 23:06 | Reagovat

Je opravdu skvělé, když se na natáčení sejdou lidé, co si opravdu rozumí, většina hereckých týmů, aspoň mi to tak přijde, to jen předstírá v rámci propagace filmu/seriálu, ale ono je to přesně poznat, kdo si opravdu rozumí a kdo jen tvrdí "je skvělý, klape nám" přitom to není pravda a právě takové dobré vztahy přidávají na kvalitě seriálu, Supernatural je toho důkazem, tihle dva se hledali až se našli fakt xD skvělý rozhovor, děkuji za překlad :)

2 Maggie Maggie | Web | 19. září 2010 v 12:50 | Reagovat

mě dostalo ''sledování piva u televize'' :D jinak zajímavej rozhovor,by bylo celkem blbý kdyby se fakt nesnášeli,myslim že by to bylo v tom seriálu vidět,to napětí atd. a nevypadalo by to tak přesvědčivě.

3 Lola Lola | Web | 1. června 2012 v 20:53 | Reagovat

[2]: ups :D to je zmatený překlep :D :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama